, -
 
 
 
 

Курси польської мови з видачею сертифікату рівня В2

Шановні аспіранти та викладачі ВНЗ, усі зацікавлені особи єксклюзівно для вас пропонуємо курси польської мови з видачею сертифікату рівня В2, відповідно до вимог Міністерства Освіти та Науки України.

Курси польської мови з видачею сертифікату рівня В2

Категория: Інформація

 

Легальне працевлаштування за кордоном

Інформаційно-освітній центр "КАРАВАН" надає інформацію та консультативну допомогу по працевлаштуванню в іноземних компаніях в сфері будівництва та обслуговування.

Польща
• будівельні спеціальності
• сфера обслуговування
• в готельному бізнесі
• в ресторанному бізнесі
• інтернет магазин - склади
• сільське господарство

Німеччина
• сезонні роботи

Чехія
• будівництво
• сфера обслуговування

Туреччина
• сфера обслуговування в готельному бізнесі.

Легальне працевлаштування за кордоном

Категория: Інформація

 

ПАРАЛЕЛЬНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ

ПАРАЛЕЛЬНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ

 

 

 

Проект «ПАРАЛЕЛЬНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ»
для українських студентів з використанням телекомунікаційних технологій та елементів дистанційного навчання на базі ДУ «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ «Агроосвіта».

 

Офіційний Веб-сайт: http://www.agroosvita.com

 

 

У відповідності до пункту № 4 Статті 3 Закону України «Про вищу освіту» одним з пріоритетів Державної політики у сфері вищої освіти є напрям інтеграції системи вищої освіти України  у Європейський простір вищої освіти, за умови збереження і розвитку досягнень та прогресивних традицій національної вищої школи.

Разом з тим, останнім часом спостерігається тенденція відтоку української молоді до Європейських країн з метою навчання та отримання дипломів Європейського зразку. Це призводить до того, що українські ВНЗ втрачають контингент студентів.

Одним із варіантів вирішення проблеми зменшення контингенту студентів для українських ВНЗ може стати впровадження паралельного (одночасного) навчання українських студентів в українському та закордонному ВНЗ з отриманням двох дипломів.

Найкращим шляхом реалізації такої можливості для українських студентів є використання дистанційного навчання, яке дає можливість суттєвої економії коштів.

А, зважаючи на економічні проблеми, які склалися в Україні останнім часом, кількість студентів, що бажають навчатись за дистанційними технологіями, вже зараз досить велика.

Певні кроки у розвитку та впровадженні дистанційних технологій у  навчальний процес зроблені у багатьох навчальних закладах України. Але переважна більшість навчальних закладів, які використовують або намагаються використовувати технології  дистанційного навчання, потребують об'єднання їх зусиль та зусиль державних  інституцій для реалізації можливості одержання українськими студентами освіти у закордонних навчальних закладах з отриманням дипломів Європейського зразка.

Головною метою впровадження проекту «ПАРАЛЕЛЬНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ» є забезпечення доступу українських студентів до Європейських освітніх ресурсів шляхом використання сучасних інформаційних  технологій та телекомункаїйних мереж ДУ «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ «Агроосвіта» і створення умов для реалізації громадянами своїх прав на інтернаціональну освіту шляхом паралельного дистанційного навчання.

Враховуючи територіальну, мовну та ментальну близькість Республіки Польща та України першим етапом впровадження проекту «ПАРАЛЕЛЬНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ» є залучення зацікавлених до співпраці  польських ВНЗ в яких існують системи дистанційного навчання студентів.

Паралельне дистанційне навчання українських студентів у польських ВНЗ здійснюється одночасно з навчанням студентів за своїм основним напрямом в українському ВНЗ, тобто майже без відриву від навчального процесу в Україні.

Переваги для українських студентів які приймуть участь у проекті «ПАРАЛЕЛЬНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ» полягають у наступному:

 • досвід спілкування з Європейськими студентами та викладачами,
 • вивчення іноземних мов та інтеграція в Європейський освітній простір,
 • отримання студентської польської візи на весь період навчання,
 • можливість оформлення посвідки на тимчасове проживання в Польщі,
 • можливість вільного перебування в інших країнах ЄС,
 • можливість проходження практики під час навчання в Польщі або інших країнах ЄС з отриманням заробітної плати (300-500 Євро кожного місяця),
 • можливість самому заробити кошти на оплату навчання у польському ВНЗ,
 • отримання економічної незалежності від батьків,
 • можливість працевлаштування в Польщі або інших країнах ЄС без процедури нострифікації українського диплому та без отримання дозволу на працевлаштування іноземця,
 • більша конкурентоспроможність на ринку праці в Україні.

Категория: Інформація

 

Академія Торгівлі та Послуг в Познані

ВЕЛЬМИШАНОВНІ СТУДЕНТИ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ!

Іформаційно-освітній центр «КАРАВАН», який є УПОВНОВАЖЕНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ Академії торгівлі та послуг в м. Познані (Польща)  запрошує Вас прийняти участь у програмі паралельного навчання студентів за ОКР-«МАГІСТР» з отриманням ПОЛЬСЬКИХ ДИПЛОМІВ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА, які визнаються в  усіх країнах ЄВРОПИ.

Приймати участь у програмі подвійних дипломів можуть студенти всіх факультетів, які мають диплом ОКР-«БАКАЛАВР» з будь якої спеціальності.
Навчання у польській академії проходить протягом двох років на факультеті НАЦІОНАЛЬНА БЕЗПЕКА і може відбуватися за індивідуальним графіком.
Завдяки індивідуальному графіку студент за власним бажанням може перебувати або в Україні, або в Польщі чи іншій країні Євросоюзу.
За бажанням студента йому можуть організувати 2 рази на рік проходження практики (по 3 місяці) на польському підприємстві або в іншій країні Євросоюзу, де він буде отримувати за свою роботу мінімум 500 Євро кожного місяця.
Засновниками академії є Велика Асоціація Торгівлі та Послуг, яка об’єднує малих і середніх підприємців м. Познань. Тому, замість практик, студент під час навчання може постійно працювати на підприємствах малого та середнього бізнесу у м. Познані по 5-6 годин на день з оплатою праці в середньому 2 Євро за годину і гарантовано заробляти 300 Євро на місяць.

Категория: Інформація

 

Академія Управління та Адміністрації в Ополе

ВЕЛЬМИШАНОВНІ СТУДЕНТИ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ!

Іформаційно-освітній центр «КАРАВАН», який є УПОВНОВАЖЕНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ Академії управління та адміністрації в м.Ополе (Польща) запрошує Вас прийняти участь у програмі паралельного навчання студентів за ОКР-«МАГІСТР» з отриманням ПОЛЬСЬКИХ ДИПЛОМІВ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА, які визнаються в  усіх країнах ЄВРОПИ.

Приймати участь у програмі подвійних дипломів можуть студенти всіх факультетів, які мають диплом ОКР-«БАКАЛАВР» з будь якої спеціальності.
Навчання у польській академії відбувається за індивідуальним графіком на факультеті УПРАВЛІННЯ (МЕНЕДЖМЕНТУ) протягом трьох семестрів.
Це означає, що студент отримує польську візу на весь період свого навчання, але в польській академії повинен з’являтися лише наприкінці кожного семестру (в лютому, в червні і в грудні) на 2-3 тижні для здачі сесії і отримання завдання на наступну сесію. Дипломну роботу можна виконувати українською або російською мовами, а захищати її необхідно в грудні по автореферату написаному польською мовою на основі дипломної роботи.
В проміжках між сесіями в польській академії студент за власним бажанням може перебувати або в Україні, або в Польщі чи іншій країні Євросоюзу.
За бажанням студента в проміжках між сесіями з березня по червень (3 місяці)та з липня по листопад (5 місяців) йому можуть організувати проходження практики на польському підприємстві або в іншій країні Євросоюзу, де він буде отримувати за свою роботу мінімум 500 Євро кожного місяця.

Категория: Інформація

 

Болонська угода

 У рамках Болонської угоди країнами-учасницями передбачається здійснити трохи важливих кроків по зближенню своїх освітніх систем. Насамперед, прийняття загальної двухциклевої системи вищої школи. Випускник першого циклу, тривалістю не менш трьох років, одержує ступінь бакалавра. Другий цикл (тривалістю один-два роки) готує магістрів. При цьому і бакалавр, і магістр — ступені вищого утворення. Різниця між ними, полягає в тім, що бакалавр орієнтований на практичну діяльність, а магістр — на наукову і викладацьку роботу.

Важливою віхою Болонского процесу є впровадження обліку обсягу знань у спеціальних одиницях, називаних кредитами. Зміст європейської кредитно-трансферної системи (ECTS) легко пояснити на конкретному прикладі. Якщо студент прослухав і успішно здав курс математичного аналізу в одному університеті, то у випадку переходу в іншій йому не треба слухати і здавати курс заново: на новому місці навчання йому зарахують зароблені кредити. І навіть якщо в новому вузі відповідний курс в обраній спеціальності буде називатися вже не «математичний аналіз», а якось інакше, його не потрібно буде перездавати. Таким чином, система кредитів — інструмент уніфікації вимог до навчання в різних університетах, що дозволяє студентові без праці переміщатися з одного вузу в іншій, з однієї держави в інше.

Категория: Інформація

 

Про нас

Інформаційно-освітній центр "КАРАВАН" - організація, яка заснована в Україні в 1998 році для здійснення інформаційно - консультативної діяльності юридичного спрямування.

Останні декілька років організація зосередела свою діяльність в сфері роз'яснення та інформування української молоді щодо питань Європейської освіти в рамках Болонського процесу.

Ми переконані у тому, що вища освіта європейського рівня є цілком доступною для української молоді. У роботі за напрямком"Європейська освіта в рамках Болонського процесу" співпрацюємо з навчальними закладами, що займають найкращі позиції в загальнодержавних рейтингах країн Євросоюзу. Найбішу кількість партнерских ВНЗ маємо в Польщі.

Самому правильно обрати навчальний заклад за кордоном - складно. Обрати той вищий навчальний заклад, який буде відповідати усім вимогам конкретної особистості – ще складніше. Щоб навчання в Польщі стало реальністю, необхідно сприяння професійних освітніх консультантів.

Консультанти Інформаційно-освітнього центру "КАРАВАН"допоможуть Вам стати студентом/студенткою саме того вищого навчального закладу, який відповідає усім Вашим вимогам та можливостям.

Завдяки добре налагодженій співпраці з закордонними ВНЗ всі організаційні питання вирішуються професійно і оперативно. 
При виборі навчального закладу ми пропонуємо, крім рекламних проспектів закордонних ВНЗ, власні фотографії гуртожитків, навчальних аудиторій, спортивних залів, їдалень – щоб Ви отримали повне уявлення про те, де доведеться жити та навчатися.

Чому саме Інформаційно-освітній центр "КАРАВАН".

 • Офіційний представник Європейських ВНЗ в Україні
 • Підтримка та сприяння у таких питаннях як:
  • Вибір ВНЗ
  • Процедура вступу
  • Допомога в перекладі та легалізація документів
  • Формування та подання повного пакету документів згідно вимог ВНЗ
  • Надання офіційного засвідчення з університету про зарахування
  • Візова підтримка
  • Підбір житла (за бажанням)
  • Організація виїзду, супровід та поселення
  • Екскурсія, консультація, відкриття банківського рахунку
  • Рік дистанційної підтримки абітурієнта
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • Комплексний супровід студента протягом першого року навчання
 • Офіційні угоди з польськими ВНЗ , які гарантують успішний вступ
 • Європейський диплом державного зразку, що визнається у всіх країнах Євросоюзу
 • Можливість заробляти кошти на своє навчання під час щорічного стажування в країнах Європи 
 • Реальна можливість працевлаштування в Європі та інших країнах світу після отримання диплому

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте:

 • Оперативність у виконанні замовлення
 • Якість надання послуги
 • Комплексний характер обслуговування 
 • Жодних обмежень для наших клієнтів (Ви можете обрати будь який ВНЗ Польщі)
 • Можливість навчання польською або англійською мовами

 

Наша команда: 

Генеральний директор
Руслан Олександрович Жилін
тел.+38(066)26-75-359
тел.+38(096)95-78-802

Менеджер
Олена Миколаївна Кощенко
тел.+38(099)98-50-839

Менеджер
Григорій Кравченко
тел.+38(099)56-80-629

Категория: Інформація

 

Гранти для студентів з України

Окрім того, що Україна регулярно посилає своїх студентів на програму студенстького обміну Erasmus, українські студенти мають величезні можливості отримати іноземні стипендії і гранти. Багато грантів і стипендій надають также польські ВНЗ, якщо зауважили у молодого студента потенціал і глибокі знання.

Увага! Безплатні місця на програмах навчання польською мовою!

Продивись список ВНЗ, що пропонують безплатні місця на програми навчання польською мовою для студентів з країн, що не входять у склад ЄС.

Категория: Інформація

 

Що є необхідним для вступу?

Інформаційно освітній центр "КАРАВАН" є офіційним представником в Україні ряду відомих, престижних та рейтингових університетів Польщі та має повноваження проводити інформаційну та вступну кампанію від їх імені. Вся процедура вступу повністю відбувається в Україні, без іспитів за результатами співбесіди.

Основні кроки:

1. Заповніть анкету абітурієнта.
2. Отримайте безкоштовну консультацію щодо вибору ВУЗу, напрямку, спеціальності, процесу вступу, навчання, порядку оплат та проживання.
3. Оберіть ВНЗ, напрямок, спеціальність.
4. Пройдіть кваліфікаційну співбесіду в нашиму офісі в Україні, м.Полтава.
5. Надайте необхідний пакет документів та укладіть договір з Інформаційно освітнім центром "КАРАВАН".
6. Отримайте підтвердження про зарахування - і ви студент!

окументи та строках їх подачі можна знайти на сайтах окремих ВНЗ. 

Категория: Інформація

 
Назад Вперед