, -
 
 
 

Гранти для студентів з України

Окрім того, що Україна регулярно посилає своїх студентів на програму студенстького обміну Erasmus, українські студенти мають величезні можливості отримати іноземні стипендії і гранти. Багато грантів і стипендій надають также польські ВНЗ, якщо зауважили у молодого студента потенціал і глибокі знання.


Study tours to Poland – Навчальні тури до Польщі
STP для студентів є однїєю з перших циклічних польських програм спрямованих до молоді із Східної Європи. В рамах цієї програми найкращі студенти з України, Білорусії, Молдови і Росії в віці від 18-21 років взяти участь в навчальних турах до Польщі. 
http://www.studytours.pl/


Teraz Wrocław – Тепер Вроцлав
Вроцлавське академічне суспільство, яке співпрацює з програмою Teraz Wrocław, підготовало чудову пропозицію для Українців. Учасники проекту можуть брати участь у двотижневому мовному курсі, який фінансує проект Teraz Wrocław.
http://terazwroclaw.pl/artykuly/3633/Kursy-polskiego-dla-ukrainskich-studentow/ 


Стипендіальна програма Уряду РП для молодих науковців
Студіум Східньої Европи Варшавського Університету запрошує до участі в стипендіальній програмі Уряду РП для молодих науковців. 
Програма призначена для молодих науковців з України, Білорусі, Молдови, Росії держав Центральної Азії та Кавказу. Кандидати мусять мати вищу освіту із гуманітарних напрямків, мати вік до 35 років та знати польську мову.
http://www.studium.uw.edu.pl/


Стипендіальна програма ім. Л. Кіркланда
Польсько-Американський фонд свободи і Польсько-Американська комісія Фулбрайта оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану.
Програма адресована до молодих лідерів, що мають вищу освіту, зацікавлені в розвитку демократії, економіки і суспільства в своїх країнах і регіоні. 
Програма триває 2 семестри, під час яких кандидат навчається в польському вищому навчальному закладі і відбуває 2-4 тижневе професійне стажування в державних і приватних установах.
http://www.kirkland.edu.pl/mod/resource/view.php?id=19


Стипендіальна програма Міністра культури „Gaude Polonia”
Стипендіальна програма Міністра культури „Gaude Polonia”призначена для молодих творців культури та перекладачів польської літератури з країн Центрально-Східної Європи, в першу чергу з Білорусі і України.
Стипендію на пів року можуть отримати творці, що займаються: фільмом, фотографією, консервацією пам'ятників старовини, літературою/перекладом, музикою, візуальним мистецтвом, театром, критикою мистецтва, театру і фільму.  
http://www.nck.pl/index/view/id/383/permalink/skladanie-zgloszen/type


Стипендіальна програма ім. Кшистофа Скубішевскєго Міністра закордонних справ (1989-1993) 
Для кандидатів з Центральної Європи, Балкан, Балтійських країн, Східньої Європи, Росії, Центральної Азії та країн Кавказу. 
Стипендія дає можливість відбути наукове стажування в Варшавському Університеті чи в іншому польському ВНЗ в галузі права, політичних наук та новітньої історії.
Реалізатором стипендії є Студіум Східньої Европи Варшавського Університету.
http://www.studium.uw.edu.pl/?content/65