, -
 
 
 

Академія Управління та Адміністрації в Ополе

ВЕЛЬМИШАНОВНІ СТУДЕНТИ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ!

Іформаційно-освітній центр «КАРАВАН», який є УПОВНОВАЖЕНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ Академії управління та адміністрації в м.Ополе (Польща) запрошує Вас прийняти участь у програмі паралельного навчання студентів за ОКР-«МАГІСТР» з отриманням ПОЛЬСЬКИХ ДИПЛОМІВ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА, які визнаються в  усіх країнах ЄВРОПИ.

Приймати участь у програмі подвійних дипломів можуть студенти всіх факультетів, які мають диплом ОКР-«БАКАЛАВР» з будь якої спеціальності.
Навчання у польській академії відбувається за індивідуальним графіком на факультеті УПРАВЛІННЯ (МЕНЕДЖМЕНТУ) протягом трьох семестрів.
Це означає, що студент отримує польську візу на весь період свого навчання, але в польській академії повинен з’являтися лише наприкінці кожного семестру (в лютому, в червні і в грудні) на 2-3 тижні для здачі сесії і отримання завдання на наступну сесію. Дипломну роботу можна виконувати українською або російською мовами, а захищати її необхідно в грудні по автореферату написаному польською мовою на основі дипломної роботи.
В проміжках між сесіями в польській академії студент за власним бажанням може перебувати або в Україні, або в Польщі чи іншій країні Євросоюзу.
За бажанням студента в проміжках між сесіями з березня по червень (3 місяці)та з липня по листопад (5 місяців) йому можуть організувати проходження практики на польському підприємстві або в іншій країні Євросоюзу, де він буде отримувати за свою роботу мінімум 500 Євро кожного місяця.

Для вступу на навчання до академії необхідно мати такі документи:

  • Закордонний паспорт
  • 4 фотокартки 3,5*4,5 см.

Апостилізовані та перекладені і завірені нотаріально

  • Атестат про середню освіту та додаток до атестату
  • Диплом бакалавра та додаток до диплома бакалавра

ПОРЯДОК ВСТУПУ ТА НАВЧАННЯ

Подача документів для отримання запрошення на відкриття студентських віз відбувається до грудня місяця. При цьому студент сплачує перший внесок до польської академії у розмірі 300 Євро. В польській академії для реєстрації і першої сесії студент повинен перебувати з 15 лютого по 1 березня.
Літня сесія з 1 по 15 червня під час якої студент повинен внести решту оплати у розмірі 800 Євро.

ОТЖЕ:

  • Загальна вартість навчання за весь період складає 1100 ЄВРО.
  • Витрати на проживання і харчування під час сесій 400 Євро
  • Орієнтовний прибуток на практиках (за 8 місяців) 4000 ЄВРО

Таким чином студент може за рік отримати польський диплом і одночасно заробити 2500 ЄВРО!!!

Додаткова інформація за телефонами: +380674091242; +380999850839