, -
 
 
 

Академія Торгівлі та Послуг в Познані

ВЕЛЬМИШАНОВНІ СТУДЕНТИ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ!

Іформаційно-освітній центр «КАРАВАН», який є УПОВНОВАЖЕНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ Академії торгівлі та послуг в м. Познані (Польща)  запрошує Вас прийняти участь у програмі паралельного навчання студентів за ОКР-«МАГІСТР» з отриманням ПОЛЬСЬКИХ ДИПЛОМІВ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА, які визнаються в  усіх країнах ЄВРОПИ.

Приймати участь у програмі подвійних дипломів можуть студенти всіх факультетів, які мають диплом ОКР-«БАКАЛАВР» з будь якої спеціальності.
Навчання у польській академії проходить протягом двох років на факультеті НАЦІОНАЛЬНА БЕЗПЕКА і може відбуватися за індивідуальним графіком.
Завдяки індивідуальному графіку студент за власним бажанням може перебувати або в Україні, або в Польщі чи іншій країні Євросоюзу.
За бажанням студента йому можуть організувати 2 рази на рік проходження практики (по 3 місяці) на польському підприємстві або в іншій країні Євросоюзу, де він буде отримувати за свою роботу мінімум 500 Євро кожного місяця.
Засновниками академії є Велика Асоціація Торгівлі та Послуг, яка об’єднує малих і середніх підприємців м. Познань. Тому, замість практик, студент під час навчання може постійно працювати на підприємствах малого та середнього бізнесу у м. Познані по 5-6 годин на день з оплатою праці в середньому 2 Євро за годину і гарантовано заробляти 300 Євро на місяць.
Для вступу на навчання до академії необхідно мати такі документи:

  • Закордонний паспорт
  • 4 фотокартки 3,5*4,5 см.

Апостилізовані та перекладені і завірені нотаріально

  • Атестат про середню освіту та додаток до атестату
  • Диплом бакалавра та додаток до диплома бакалавра

ПОРЯДОК ВСТУПУ ТА НАВЧАННЯ

Подача документів для отримання запрошення на відкриття студентської візи відбувається до грудня місяця. При цьому студент сплачує перший реєстраційний внесок до польської академії у розмірі 200 Євро. Вартість навчання складає 1000 Євро на рік і може вноситися студентами десятьма рівними частинами по 100 Євро. На навчання до польської академії студент повинен прибути 15 лютого і внести першу частину оплати 100 Євро.
Вже з 1 березня студент може скористатися тримісячною практикою або влаштуватися на роботу в Познані, що дасть йому можливість повністю фінансово забезпечувати своє навчання в академії та проживання в м. Познані.
ОТЖЕ:

  • Вартість навчання в рік складає 1000 ЄВРО.
  • Витрати на проживання і харчування в рік 2500 Євро
  • Орієнтовний прибуток на практиках (за 6 місяців) 3000 ЄВРО
  • Заробітна плата за решта 6 місяців в Познані (300*6) 1800 Євро

Таким чином студент за 2 роки може отримати польський диплом і одночасно заробити 2600 ЄВРО!!!

Додаткова інформація за телефонами: +380674091242; +380999850839