, -
 
 
 

Курси польської мови з видачею сертифікату рівня В2

Шановні аспіранти та викладачі ВНЗ, усі зацікавлені особи єксклюзівно для вас пропонуємо курси польської мови з видачею сертифікату рівня В2, відповідно до вимог Міністерства Освіти та Науки України.

Курси польської мови з видачею сертифікату рівня В2

Сертифікат з польської мови як іноземної є єдиним державним документом, який підтверджує знання польської мови. В іспиті беруть участь особи, котрі хотіли б засвідчити рівень свого знання польської мови документально. Зазвичай це ті, хто прагне навчатися, працювати в Польщі або отримати громадянство.


Важливо й те, що існують спеціальні модифікації сертифікаційних іспитів для осіб з обмеженими фізичними можливостями: слабозорих, слабочуючих, з порушенням рухових функцій верхніх і нижніх кінцівок, з порушеннями мови, із хронічними захворюваннями, тих, хто страждає дисграфією й дізорфографією.


Слід зазначити, що сертифікат, що видається після успішного складання іспиту, є єдиним державним документом, який підтверджує знання польської мови як іноземної.


До іспиту допускаються всі бажаючі іноземці та польські громадяни, котрі живуть за кордоном, незалежно від того, де, як і як довго вони до нього готувались. Єдине невелике обмеження – це вік. Щоби скласти іспит на рівні B1 і B2 абітурієнтам повинно виповнитись повних 16 років, а для іспиту на рівні C2 – 18 років. Звільняються від іспиту особи, які закінчили в Польщі магістратуру (ІІ ступінь вищої освіти) за спеціальністю «Польська філологія».