, -
 
 
 

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля в м. Люблін
Wyższa Szkoła Społeczno - Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie – WSSP


м. Люблін

Офіційний Веб-сайт: www.wssp.edu.pl

Заняття проходять в сучасній, побудованій в 1999 р. будівлі, площею понад 4000 м.кв.. Свою діяльність WSSP почав в 2000 р. і зареєстрований у Реєстрі Міністерства науки і вищої школи Польщі під номером 186.

До розпорядження студентів 35 дидактичних залів, в тому числі актовий зал, хімічна лабораторія, кабінети фізіотерапії, кінезитерапії та косметології а також 5 сучасних комп'ютерних лабораторій. Студенти також мають можливість використовувати критий басейн і спортивний зал для ігор, комп'ютерну мережу з постійним доступом в інтернет з будь-якої точки закладу та велику бібліотеку.

Студенти можуть користуватись бібліотекою WSSP (біля 11 000 томів). Серед інших приміщень знаходиться також добре оснащений тренажерний зал, рекреаційні зали а також кафетерій. ВНЗ розташований біля головних комунікаційних артерій міста. Завдяки тому має вигідний під'їзд як міським транспортом так і легковими автомобілями.

У цьому університеті можна отримати навчально-кваліфікаційний рівень бакалавра та магістра а також стати аспірантом. Навчання можливе як на стаціонарній так і заочній формі. В установі працюють висококваліфіковані викладачі.

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента ПоляУніверситет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента ПоляУніверситет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента ПоляУніверситет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента ПоляУніверситет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля


Бакалаврат напрямки
Філологія
Фізіотерапія
Туризм та оздоровлення
Косметологія
Охорона здоров'я
Спеціальна педагогіка

Магістратура напрямки
Фізіотерапія
Туризм та оздоровлення

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля