, -
 
 
 

Академія Торгівлі та Послуг в Познані

Академія Торгівлі та Послуг в Познані

Академія Торгівлі та Послуг в Познані

Wyższa Szkoła Handlu i Usług (WSHiU)


м. Познань


Офіційний Веб-сайт: http://www.akademiakupiecka.pl


Вища школа торгівлі та послуг в Познані є єдиним недержавним навчальним закладом у Польщі, створеним незалежною економічно самостійною структурою, що значно впливає на його місію.

Академія Торгівлі та Послуг в Познані

Відповідно до статуту WSHIU, основним завданням навчального закладу є підготовка висококваліфікованих кадрів за спеціальностями, які пов’язані з торгівлею та послугами. Викладацький колектив складається з кращих лекторів і відомих практиків-економістів. Вища школа торгівлі і послуг була створена в 1991 р. Велкопольською асоціацією торгівлі та послуг в Познані – організацією, що складається з осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність у сфері торгівлі та послуг. У травні 2005 року Вища школа торгівлі та послуг отримала навчальну карту Erasmus, завдяки якій розвивається співробітництво з університетами за кордоном в рамках програми Erasmus та стипендійного фонду з навчання (FSS). Ці програми відносяться до європейської програми освіти та навчання для життя (Програма безперервного навчання). Її основна мета полягає у сприянні міжнародному обміну студентами, викладачами та адміністративним персоналом установ Європейського Союзу та країн-асоційованих членів.

У рамках програми Erasmus студенти WSHIU мають можливість навчатися в обраному ними університеті у наступних країнах:

 • Норвегія (Alesund Univeristy College, Høgskulen i Sogn og Fjordane),
 • Туреччина (Istambul Ticaret University, Sakarya University, Anadolu University),
 • Німеччина (Baltic College – University of Applied Science, Fachhochschule Hof, Best-Sebel Hoschule Berlin),
 • Угорщина (College of Dunaújváros, Szolnok University College),
 • Португалія (Instituto Superior de Comunicação Empresarial, Instituto Superior de Novas Profi ssões, Instituto Superior de Gestão, Universidade Lusófona de Humanidades e Tecnologias).
 • Студенти WSHIU також можуть проходити тримісячне стажування за кордоном у Греції (Hotel Blue Palace Resort & Spa, Kreta) або Норвегії (Lindstroem Hotel, Laerdal).

Факультет   Управління

 • Торгівля та послуги: готує студентів до роботи в галузі розподілу та управління бізнесом. Вона забезпечує загальні знання в галузі торгівлі та послуг, що робить випускників видними на ринку праці, як надзвичайно гнучких працівників, які готові взяти на себе будь-які поставлені перед ними завдання.
 • Управління логістикою: підготовка до належного управління потоком сировини та продукції у “ланцюжку поставок”, починаючи з джерел постачань і закінчуючи остаточною підтримкою клієнтів.
 • Управління підприємствами: дає знання та навички, необхідні для управління компанією. Щоб діяти в конкурентному середовищі і зрозуміти принципи та механізми безперешкодного здійснення бізнес процесів.
 • Управління фінансами: дозволяє отримати всебічні знання і навички в галузі фінансів та бухгалтерського обліку компаній і установ. Заняття в основному проводяться з використанням практики.
 • Управління безпекою та гігієною праці: вона надає широкі і сучасні знання в галузі охорони здоров’я та безпеки на підприємствах. Це дозволяє також ознайомитися з методикою впровадження тренувань.
 • Інтернет маркетинг: дозволяє отримати практичні знання в галузі використання інтернету в маркетинговій діяльності і продажах компанії.

 Факультет Туризму і Рекреації

 • Управління туризмом: підготовка до роботи в туристичних агентствах, готелях, відділах управління, відповідальних за керівництво з розвитку туризму.
 • Анімація вільного часу: ця спеціальність має унікальний характер. У рамках цієї спеціальності проходить підготовка студентів до роботи у фітнес центрах, промоутерів вільного часу в розважальних центрах в країні і за кордоном, а також викладачів різних форм відпочинку.
 • Готельний бізнес:дозволяє ознайомитися з функціонуванням, організацією та управлінням готельними комплексами. Готує до роботи в різних готельних комплексах, виконання функції управління на середніх рівнях маркетингу або до ведення свого власного бізнесу.
 • Міжнародний туризм: забезпечує базові знання понять, планування, організації туристичних пропозицій, побудови стратегії розвитку туристичного продукту та керівництва іноземними туристами. Готує до роботи як в компаніях на внутрішньому і міжнародному ринках, так і в своїх власних.
 • Харчування у сфері туризму та рекреацій: забезпечує знання про правильне харчування людини, технології виробництва безпеки продуктів харчування та заохочення до здорового харчування. Випускники можуть працювати в різних установах, що займаються питаннями харчування та дієтології, оздоровчих клініках, фітнес клубах і спа центрах, на підприємствах громадського харчування та в установах, що займаються контролем якості та безпеки харчових продуктів.

 Факультет  Національної безпеки

 • Громадська безпека: підготовка до роботи в установах та службах, пов’язаних з безпекою і охороною.
 • Антикризове управління: підготовка до професійного розпізнання ситуацій, що загрожують безпеці. Випускники цієї спеціальності знаходять роботу в центрах управління кризовими ситуаціями, підпорядковуючись місцевим органам влади та центральним установам.
 • Управління кризовими ситуаціями:спеціальність призначена для людей, що працюють в державній протипожежній службі, або мають намір працювати там. Навчальна програма була розроблена практиками і теоретиками, які беруть участь у діяльності державної протипожежної служби і в процесі навчання також беруть участь багато видатних професіоналів, пов’язаних з PSP та іншими рятувальними службами.

Факультет  Національної безпеки

 • Управління системами безпеки: випускники відзначаються досвідом в області громадської безпеки, що дуже необхідно в умовах швидких змін, які відбуваються у зв’язку з нестійким ринком праці, насильством у школі, незаконним використанням інформаційних і комунікаційних ресурсів.
 • Антикризове управління адміністрацією: підготовка до професійного розпізнання ситуацій, що загрожують безпеці місцевого суспільства, визначення діалектики індивідуальних і колективних кризових ситуацій, оцінки загроз. Випускник цієї спеціальності володіє умінням координації дій служб з управління кризовими ситуаціями.
 • Управління безпекою та гігієною праці: спеціальність з’явилася на основі аналізу ринку праці. Вона включає в себе всі елементи управління охороною праці і дозволяє отримати знання про те, як запустити свій власний бізнес у цій області. Завдяки цьому випускник є великим фахівцем і отримує широкі можливості для кар’єрного росту.

 

Академія Торгівлі та Послуг в Познані Академія Торгівлі та Послуг в Познані Академія Торгівлі та Послуг в Познані Академія Торгівлі та Послуг в Познані Академія Торгівлі та Послуг в Познані Академія Торгівлі та Послуг в Познані