, -
 
 
 

Академія Управління та Адміністрації в Ополе

Академія Управління та Адміністрації в Ополе

Вища Школа Управління та Адміністрації

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji


м. Ополе


Офіційний Веб-сайт: http://www.wszia.opole.pl


Академія управління та адміністрації в Ополе (WSZiA) була заснована в 1996 році в якості першого недержавного вищого навчального закладу в Опольському воєводстві Польщі. Створення академії було ініційовано і підтримано Асоціацією польських викладачів (Stowarzyszenie Oświatowców Polskich), відомої своїми традиціями і прагненню до якості.

Академія надає як великі теоретичні знання, так і практичні навички, вважаючи, що тільки поєднання цих двох важливих компонентів дозволить випускникам досягти високої конкурентоспроможності в умовах мінливого сучасного світу. З цією метою вуз активно співпрацює з професіоналами зі сфери бізнесу і державного управління, завдяки чому студенти можуть скористатися їхнім досвідом. Програми включають також такі соціальні очікування, як освіта для демократичного режиму, виховання в дусі миру, екологічна освіта та моральне виховання. Академія всіляко заохочує студентів генерувати власні ідеї та проекти.

WSZiA займається процесами європейської інтеграції, проводить тренінги для місцевих органів влади та підприємців з питань структурних фондів Європейського Союзу, доступних для Польщі після інтеграції. Академія грає також активну роль в реструктуризації процесів економіки. Професорський склад активно включається в регіональні реформи, забезпечуючи експертизу з економічних питань та займаючись актуальними дослідженнями. WSZiA розглядається всіма як чудове науково-дослідницький та навчальний заклад, що займає високе положення в академічному середовищі Опольського воєводства.

Переваги академії полягають у тому, що вона радо приймає студентів з-за кордону, забезпечує їм всебічну освіту (бакалаврат, магістратура, аспірантура) і викладання на академічному рівні. Академія є організатором або співорганізатором численних національних і міжнародних наукових конференцій, співпрацює із зарубіжними університетами за системою обміну Сократ-Еразмус; акредитована Національної акредитаційною комісією. До того ж вона пропонує привабливу систему отримання стипендій, дозволяє кращим студентам пройти практику та стажування в престижних організаціях, а також дає відмінний шанс отримати привабливу роботу (на основі опитувань серед випускників) за рахунок власного кар'єрного офісу. Крім цього надаються різні форми професійної підготовки, включаючи спеціальні курси. Важливим є і те, що академія прагне зробити студентське життя цікавим і захоплюючій завдяки різним культурним і спортивним заходам. Вона навіть має свій власний розважальний центр з тренажерним залом, фітнес-клубом і боулінгом, в якому кожен студент отримує спеціальний пакет знижок.

Партнери: університет в Ополе, Технічний університет в Ополе, SWSPiZ Академія управління в Лодзі, Вища Mittweida в Німеччині, університет в Нью-Брансвік (Канада), Fachhochschule Кайзерслаутерн в Німеччині, Паризький університет 13 (Франція), Паризький університет 8 (Сен-Дені -Венсен) (Франція), Коледж бізнесу і права в Коломиї (Україна), Instytucje я Agendy Stowarzyszenia Oświatowców Polskich, Польська академія наук, департамент в Катовіце, Universitait Твенте в Енсхеде (Нідерланди), Російська академія економіки, Сілезького університету в Опаве (Чехія ), Ewangelische Akademie в Герлице (Німеччина), Вселенський академія в Празі (Чехія), Регіональний центр європейської інформації Європейського дому в Польщі.

Розташована академія в місті Ополе - адміністративному центрі воєводства в південній частині Польщі, що розкинулося на берегах річки Одра між двома великими містами Вроцлав і Катовіце. Місто є дуже важливим промисловим центром в регіоні Сілезія, з рядом виробничих і сервісних компаній. Ополе - це центр промисловості, торгівлі, банківської справи, культури і освіти. Це також центр науки і культури. Багато культурні події загальнодержавного значення відбуваються саме в Ополе. Це і фестиваль польської пісні, і Дні ораторії, і міжнародна виставка собак, «Opolstone» - показ і обмін дорогоцінних каменів, і багато іншого.

Інфраструктура: на сьогодні WSZiA володіє трьома будівлями в самому центрі Ополе. В головній будівлі знаходяться лекційні аудиторії, адміністрація університету, бібліотека з читальним залом та студентський клуб з об'єктами студентського самоврядування. У другому корпусі - три просторих аудиторії та інші лекційні кабінети, кабінети викладачів, декана факультету політичних наук та соціології та факультету педагогіки. Крім того, другий, третій і четвертий поверхи будівлі використовуються як студентський гуртожиток.

Слід підкреслити, що у всіх вищезазначених аудиторіях встановлено сучасне аудіовізуальне обладнання та застосовані інноваційні рішення з області інформаційних систем. До того ж мається доступ до глобальної мережі Інтернет з будь-якої точки. Все аудиторії забезпечені бездротовими системами поліпшення звуку і цифровими аналізаторами для управління акустикою. Університет має власну локальну комп'ютерну мережу на основі кабелів категорії 5, що дозволяє передавати інформацію на швидкості 100 Мбіт.

Проживання надається в студентських гуртожитках. При бажанні можна орендувати житло за межами студентського містечка.


Академія Управління та Адміністрації в ОполеАкадемія Управління та Адміністрації в Ополе

БАКАЛАВРАТ

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ

Управління - спеціальності: управління підприємством, управління в адміністрації, управління персоналом, управління фінансами та бухгалтерський облік, спортивний маркетинг, управління в галузі охорони здоров'я, управління у галузі туризму, управління в банківській справі, управління в логістиці та маркетингу, комунікація на ринку і PR, управління в кризових ситуаціях і гуманітарна допомога, інформатика в управлінні.

Економіка - спеціальності: економічна політика та стратегії розвитку підприємств, мікро і макроекономіка, міжнародні економічні відносини, організація туристичного бізнесу, економіка і державне управління, євро логістика та транспорт.

Філологія - спеціальності: германська філологія, мова бізнесу.

Логістика - спеціальності: екологістіка, інформаційні системи в логістиці, логістичний менеджмент, логістика в бізнесі, гуманітарна логістика, державний і міжнародний транспорт.

Фінанси та бухгалтерський облік - спеціальності: бухгалтерський облік малих і середніх фірм, ринок фінансів, аудит і контролінг.

Адміністрація - спеціальності: фінансово-господарське адміністрування, державне адміністрування в системі європейського права, регіональне адміністрування, адміністрування соціальних послуг, адміністрування в вимірі справедливості та громадського порядку.

ФАКУЛЬТЕТ ПОЛІТОЛОГІЇ І СОЦІОЛОГІЇ

Політологія - спеціальності: адміністрація самоврядування, європейська інтеграція, соціальна комунікація, політичний маркетинг, управління організаціями, державна безпека, гендерна політика, політика середовища, місцева політика.

ФАКУЛЬТЕТ ПЕДАГОГІКИ

Педагогіка - спеціальності: педагогіка праці та управління безпекою, дошкільна освіта, педагогічний догляд та педагогічна терапія, управління в освіті та консультації, дошкільна педагогіка на німецькій мові, дошкільна педагогіка англійською мовою, ресоціалізація та соціальна профілактика, працівник соціальних служб, працівник медичних служб, психопедагогика творчості, геронтопедагогіка, педагогіка здоров'я та педагогіка догляду, консультації з питань кар'єрного розвитку та соціальних питань, педагогіка медійна, соціальний працю.

МАГІСТРАТУРА

Факультет управління - спеціальності: управління підприємством, управління в адміністрації, управління персоналом, управління фінансами та бухгалтерський облік, спортивний маркетинг, управління в галузі охорони здоров'я, управління у галузі туризму, управління в банківській справі, управління в логістиці та маркетингу, комунікація на ринку і PR , управління в кризових ситуаціях і гуманітарна допомога, інформатика в управлінні.

Факультет педагогіки - спеціальності: педагогіка праці та управління безпекою, дошкільна освіта, педагогічний догляд та педагогічна терапія, управління в освіті та консультації, дошкільна педагогіка на німецькій мові, дошкільна педагогіка англійською мовою, ресоціалізація та соціальна профілактика, працівник соціальних служб, працівник медичних служб , психопедагогика творчості, геронтопедагогіка, педагогіка здоров'я та педагогіка догляду, консультації з питань кар'єри та соціальних питань, медійна педагогіка.

ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА

Напрямки: державне управління, сімейний асистент, діагностика обдарованих дітей з навчальними проблемами, консультант з питань кар'єри розвитку та соціальних питань, дошкільна освіта з елементами педагогічної терапії, освіта та реабілітація людей з обмеженими інтелектуальними можливостями (навчання кваліфікаційне), курс мови жестів (& beta; 1), геронтопедагогіка, логістика для вчителів (навчання кваліфікаційне), логістика та управління в кризових ситуаціях, соціальна комунікація, політичний маркетинг, дошкільна освіта та виховання, посередництво та переговори, олигофренопедагогика, догляд за залежними людьми і людьми старшого віку (в т. ч . німецькою мовою), організація і управління спортом, організація і управління в установах соціальної допомоги, лікувальна педагогіка (навчання кваліфікаційне), лікувальна педагогіка (навчання для медичного персоналу), педагогіка маленького дитини з дошкільним вихованням, педагогіка і догляд, ресоціалізаціонная педагогіка, психолого педагогічна і дидактична підготовка, бухгалтерський облік і фінанси, реабілітація та соціотерапія (навчання кваліфікаційне), соціотерапія з арт-терапією, педагогічна терапія, педагогічна терапія з олигофренопедагогикой, рання підтримка розвитку дитини, соціологія, соціологія та етика (навчання кваліфікаційне), соціологія і основи підприємницької діяльності (навчання кваліфікаційне), соціальне забезпечення, управління охороною здоров'я і безпекою людини на робочому місці (здоров'я та безпека), управління і адміністрація в медичних установах, управління в галузі державної адміністрації, управління в освітніх установах, управління в охороні здоров'я, управління людськими ресурсами.

Академія Управління та Адміністрації в Ополе Академія Управління та Адміністрації в Ополе Академія Управління та Адміністрації в Ополе Академія Управління та Адміністрації в Ополе Академія Управління та Адміністрації в Ополе