, -
 
 
 

Академія бізнесу в Домброві Гурнічій

Академія бізнесу в Домброві Гурнічій

Академія бізнесу в Домброві Гурнічій

Academy of Business in Dąbrowa Górnicza


м. Домбро́ва-Гурни́ча


Офіційний Веб-сайт: http://www.wsb.edu.pl


Академія бізнесу в Домброві Гурнічій

Академія бізнесу в Домброві Гурнічій – це вищий навчальний заклад з кільканадцяти літнім досвідом навчання студентів та проведення наукових досліджень, а також співпраці з промисловістю та бізнес структурами. В поєднанні з науковими дослідженнями академія навчає студентів відповідаючи на освітні потреби сучасного суспільства. Ми постійно розширюємо та оновлюємо зміст навчальних програм, з особливою увагою на їх міждисциплінарність та інтернаціоналізацію. Академія збільшує різноманітність форм та способів навчання і дає студентам можливість сформувати індивідуальний курс підготовки. Діючи на місцевому, національному та міжнародному рівнях, навчальний заклад забезпечує відмінну якість диплом і всезагальний доступ до знань.

Репутація закладу

Про солідну репутацію Академії та якісне навчання свідчать високі місця, які займає заклад в національному рейтингу вищих навчальних закладів та акредитації Державної акредитаційної комісії. Академія бізнесу в Домброві Гурнічій, згідно рейтингу таких журналів як „Perspektywy”, „Rzeczpospolita”, „Wprost”, „Polityka” та „Home&Market” є одним з найкращих вищих навчальних закладів Польщі. У 2011 році за рейтингом „Home&Market” Академія зайняла 2-е місце серед приватних закладів Польщі! Державна акредитаційна комісія високо оцінила якість навчання в Академії за напрямками „Менеджмент та маркетинг” (І та ІІ рівні підготовки), Інформатика (І та ІІ рівні підготовки), а також „Соціологія” та „Економіка”. Академія бізнесу отримала престижну акредитацію Фонду сприяння та акредитації економічних напрямків EPOQS (Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych EPOQS) з напрямку „Менеджмент та маркетинг”.

1.Безплатне навчання

Академія забезпечує студентам безплатне навчання денної та заочної форм, яке дофінансовуються Європейським Союзом, а також численні стипендіальні схеми уже з першого семестру навчання. Студенти Академії бізнесу, які мають високі результати навчання і зробили свій внесок у розвиток ініціатив Студентської ради та Академії в цілому, користуються з привабливого гранту, що дає право на звільнення від плати за навчання в розмірі до 100%, а також отримують стипендії від Міністерства науки і вищої освіти (МНВО) чи Фонду навчання підприємництва (Fundacja Edukacyjnej Przedsiębiorczości). Студенти, які виїжджають в рамках наукових стипендій до зарубіжних партнерських університетів, отримують гранти програми Erasmus.

2.Професійні навчально-наукові кадри та бізнес-партнери

Інтенсивне та якісне навчання в Академії бізнесу в Домброві Гурнічій забезпечується знаннями, досвідом і навиками висококваліфікованих науково-педагогічних працівників. Крім того, Академія співпрацює з найбільшими загальнопольськими компаніями, спільний керівний орган яких бере активну участь у підготовці навчальних програм та проведенні практичних занять. Основними партнерами Академії бізнесу в Домброві Гурнічій є:

3.Сучасна технічна база

Студенти мають можливість користуватися великими актовими залами, аудіовізуалізованими аудиторіями, сучасними комп'ютерними лабораторіями, лінгафонними кабінетами, бібліотекою та мультимедійним читальним залом, спортивно-рекреаційним комплексом (у тому числі тренажерним та фітнес залами), а також студентським клубом. Розклади занять, заліків та іспитів, всі оголошення для студентів можна знайти у віртуальному деканаті, який доступний на сайті Академії, а також в інтернет-кіосках, розташованих у головному холі.

4.Сучасні методи навчання

У навчальному процесі застосовуються активні форми навчання: моделювання практичних ситуацій, різного роду симуляції та дискусії, інноваційні засоби підтримки та супроводу навчального процесу, а також сучасні програмні засоби. Використовувані в Академії методи активної участі студентів у заняттях створюють у них відчуття співучасті у проведенні заняття.

5.Навчальний заклад, приязний особам з обмеженими можливостями

Будівлі Академії бізнесу в Домброві Гурнічій є доступні та повністю пристосовані для осіб з обмеженими можливостями. В Академії наявне, зокрема, наступне обладнання: пристрій для читання будь-якого друкованого тексту, портативна електронна кольорова лупа, комп’ютерні програми, які масштабують вмісту екрану, синтезатори мови для озвучення робочих місць, портативні пристрої для читання електронних варіантів книг, програми, що конвертують текстові файли в формат файлів MP3 та забезпечують друк шрифтом Брайля, програми створення публікацій.

6.Забезпечення роботою студентів та випускників

Усі випускники та студенти Академії бізнесу, які прагнуть працевлаштуватися чи знайти місце для стажування, а також шукають вичерпну інформацію про ринок праці, можуть отримати професійну допомогу з боку Академічного бюро кар’єри, яке внесено до реєстру служби зайнятості як посередницька агенція з працевлаштування та надання консультацій під номером 1088/1a. Кожен студент Академії може домовитися про консультативну зустріч, в ході якої співробітники Академічного бюро кар’єри допоможуть йому, зокрема: вияснити свої професійні навички, написати резюме та подання, підготувати його до проходження співбесіди, вкажуть, де шукати пропозиції роботи чи практики.

7.Програма „3 дні вчишся, два дні працюєш”

Програма „3 дні вчишся, два дні працюєш” дає студентам можливість поєднувати навчання з працею. Заняття проводяться тільки 3 дні на тиждень. Навчальні плани при цьому повністю відповідають програмному мінімуму, встановленому Міністерством науки та вищої освіти для кожного напрямку навчання. Крім того, навчальні плани розширено спеціалізованими предметами, які студент обирає самостійно. Інші два дні студенти використовують для додаткового навчання, стажування чи практичної професійної діяльності.

8.Індивідуальний підхід до навчання

Академія бізнесу в Домброві Гурнічій розробила і використовує багато сучасних форм індивідуального навчання студентів, в тому числі так звані „власні навчальні стежки пов'язані з науковими дослідженнями” та „англійський шлях” (модуль європейського міждисциплінарного навчання, який дає студентам можливість брати участь у додаткових заняттях, що викладаються англійською мовою; модуль спрямований також на студентів з партнерських зарубіжних навчальних закладів).

9.Інтенсивне вивчення іноземних мов

Академія бізнесу в Домброві Гурнічій приділяє особливу увагу інтенсифікації навчання іноземних мов. Це завдання реалізується Студією іноземних мов, шляхом еластичного адаптування освітніх програм до відповідних напрямків навчання. Ті, хто особливо зацікавлений у вивченні іноземних мов, мають можливість розширити свої мовні навички „англійським шляхом” ЕКОНОМІЧНІ І СОЦІАЛЬНІ АСПЕКТИ СУЧАСНОГО СВІТУ БІЗНЕСУ (ECONOMIC & SOCIAL ASPECTS OF CONTEMPORARY BUSINESS WORLD). Цю програму розроблено у співпраці з бельгійським католицьким університетом Katholieke Hogeschool Leuven, вона призначена для студентів Академії бізнесу та партнерських зарубіжних навчальних закладів, які бажають розширити свої знання з питань, пов'язаних з економічною активністю у країнах Центральної та Східної Європи. В рамках занять „англійського шляху” проводяться заняття з актуальних суспільних та господарських проблем сучасного світу, міжкультурних відмінностей, міжнародного переговорного процесу та вибраних тем в галузі економіки.

10.Престижні сертифікати

Під час навчання в Академії студенти мають можливість отримати престижні сертифікати в галузі управління якістю та охорони праці і техніки безпеки, економіки, інформатики та іноземних мов.

I-ступінь навчання, BA (6 семестрів) на факультетах: 
- Факультет менеджменту 
- Факультет економіки 
- Факультет англійської філології 
- Факультет міжнародних відносини 
- Факультет соціології 
- Факультет інформаційних технологій 
- Факультет педагогіки 
- Факультет фізіотерапі 
- Факультет логістика 
- Факультет адміністрування 
- Факультет управління виробництвом

II-ступінь навчання, MA (4 семестри) на факультетах: 
- Факультет інформаційних технологій 
- Факультет педагогіки 
- Факультет менеджменту

Академія бізнесу в Домброві Гурнічій Академія бізнесу в Домброві Гурнічій Академія бізнесу в Домброві Гурнічій Академія бізнесу в Домброві Гурнічій Академія бізнесу в Домброві Гурнічій Академія бізнесу в Домброві Гурнічій Академія бізнесу в Домброві Гурнічій