, -
 
 
 

Європейський Університет Інформатики та Економіки в Варшаві

Європейський Університет Інформатики та Економіки в Варшаві

Європейський Університет Інформатики та Економіки в Варшаві

Europejska Uczelnia Informatyczno - Ekonomiczna w Warszawie


м. Варшава


Офіційний Веб-сайт: http://europeanuniversity.edu.pl


Європейський Університет Інформатики та Економіки в Варшаві, функціонує на підставі Устави від 27 липня 2005 року «Про вищу освіту» та Постанови Міністра освіти і вищої освіти. Навчальний заклад продовжує традицію освітнього закладу з 1987 року. Університет є привантим навчальним закладом, який функціонує на основі програми non profit.

У Європейському Університеті Інформатики та Економіки в Варшаві, можна навчатися на понад 50 спеціальностях на таких факультетах як: Інформатика – рівень інженера, Економіки, Менеджменту і Адміністрації та Педагогіки. Крім вищезгаданого у нашому Університеті можна здобувати освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем Магістр та в Інституті післядипломної освіти.

Іноземцям по приїзді до Польщі, пропонуємо курс польської мови, після якого кожен здає екзамен і отримує сертифікат. Даний сертифікат, а також набуті знання дають право на вступ в наш університет та розпочати навчання польською мовою та за ціною, яка передбачена для польських студентів. Надаємо допомогу в отриманні віз.

Гарантуємо Вам дружню атмосферу під час навчання, досвідчений професорсько-викладацький склад, сучасні програми навчання та можливість навчання через інтернет, низьку оплату реєстраційну, доступна вартість оплати за навчання, а також стипендію згідно з польським правом. Пропонуємо Вашій увазі можливість продовження навчання і проходження стажування в США, що дає можливість отримати американський диплом.

Форма навчання: заочна

Спеціалізації:

Інформатика

Комп'ютерна графіка і мультимедійні системи, Інтернет-програми та програми мереж стільникового зв'язку, Комп'ютерні мережі і розподільчі інформаційні системи, Розробка програмного забезпечення, Інормаційна безпека і захист інформації, Управління інформацією і база даних, Інженерні системи (Мехатроніка), Робототехніка.

Менеджмент

Менеджмент охорони і гігієни праці, Маркетинг, Реклама і PR, Управління підприємством і персоналом, Управління якістю і внутрішній аудит, Бухгалтерський облік і управління податками, Логістика.

Адміністрація

Державне управління, Європейська адміністрація, Адміністрація правосуддя і прокуратури, Казначейство і митна справа, Адміністрація громадської безпеки, Управління охорони здоров'я, Управління економікою, Дипломатія.

Економія

E-biznes, Банківська справа і страхування, Економія нерухомості, Міжнародні економічні відносини, Організація та економія в торгівлі, Підприємництво на міжнародному ринку, Регіональна та місцева економія, Зовнішня торгівля.

Педагогіка

Дошкільне виховання і виховання дітей молодшого шкільного віку, Виховання та інтеграція сенсорною терапією, Педагогіка логопедична, Педагогіка з іноземною мовою, Педагогіка з інформаційними технологіями, Педагогіка технічна, Педагогіка музики і співу, Педагогіка виховання маленької дитини, Догляд за людьми похилого віку та неповносправними, Професійна орієнтація та коучинг, Redukcja- Скорочення, Педагогіка реабілітаційна, Репетиторство.

Навчання ІІ рівня (Магістратура)

Управління і охорона безпеки праці та гігієна праці, Менеджмент організації та людських ресурсів, Облік та контроль, Маркетинг і реклама, Управління в державному секторі та в неурядових організаціях, Менеджмент місцевої охорони безпеки, Логістика (Менеджмент в логістиці), Менеджмент громадської безпеки, Менеджмент адміністративних установ, Менеджмент інформаційних технологій, Інженерне програмування, Комп'ютерна графіка та інтернет мережі.

Інфраструктура:

Університет гарантує своїм студентам:
- привітну і дружню атмосферу під час навчання;
- оснащену необхідними підручниками бібліотеку;
- забезпечення проживання;
- в розпорядженні студентів парковка;
- працює буфет в момент з'їздів.

Європейський Університет Інформатики та Економіки в Варшаві Європейський Університет Інформатики та Економіки в Варшаві Європейський Університет Інформатики та Економіки в Варшаві Європейський Університет Інформатики та Економіки в Варшаві