, -
 
 
 

Університет Адама Міцкевича в Познані

Університет Адама Міцкевича в Познані

Університет Адама Міцкевича в Познані
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu


м. Познань

Офіційний Веб-сайт: www.amu.edu.pl

Університет Адама Міцкевича в Познані - державний університет котрий протягом багатьох років залишається в авангарді кращих польських університетів. Найбільш важливі напрямки навчання в університеті: гуманітарні науки, соціальні науки, природничі науки, а також науки пов'язані з мистецтвом.

Університет уповноважений надавати наступні вчені ступені: Бакалавр, Магістр, Доктор Наук. В даний час нвчання та дослідження проводяться в 49 областях і 183 спеціалізаціях, в університеті навчається більше 47 тисяч. студентів та більше 1300 аспірантів. Диплом університету стає все більш затребуваним на ринку праці. Студенти і випускники, зацікавлені в одержанні додаткових знань та кваліфікацій мають для цього всі можливості, завдяки запропонованими університетом програмам та курсам. Серед них: - післядипломна освіта, додаткова професійна кваліфікація - Академія "Artes Liberales" (AAL) і міждисциплінарне дослідження в сфері гуманітарних науках (MISh), що дає можливість поєднати різні гуманітарні спеціальності, Університетський центр міжнародної освіти (САМ-PIE) дає студентам можливість відвідувати заняття котрі проводяться іноземними викладачами, програми MOST i LLP Erasmus полегшують мобільність студентів університету як на території Польщі так і в Європі загалом і це далеко не повний список програм котрі пропонує університет для своїх студентів. В Університеті працює студентський парламент і парламент докторантів.

Починаючи від 2002 року наші професори координували більше 50 дослідницьких проектів, які були спонсоровані Рамковими програмами з наукових досліджень та технологічного розвитку ЄС (у п’ятій, шостій та сьомій Рамковій програмі).

Однією з головних цілей університету є створення високоякісної освіти. Університет приймає більше 47.000 студентів на 14 факультетах та пропонує отримати освіту на наступних програмах: бакалавр, магістратура та докторантура. Студенти, які володіють польською мовою, можуть вибирати з більше 170 спеціальностей. Найновші програми це: національна безпека, біофізика з компонентом нано-біо-мед, еконофізика, геоекологія, а також нові мовні програми - Latvian Studies та South African Studies.

Університет Адама Міцкевича в ПознаніУніверситет Адама Міцкевича в Познані


Ми пропонуємо програми бакалавра польською, англійською та німецькою мовою, програми магістра - польською, англійською та датською мовою, індивідуальні докторські програми англійською мовою. Ми також викладаємо есперанто.

Починаючи від 2008 року Poland’s National Conference of Doctoral Students щороку нагороджувала Університет ім. Адама Міцкевича званням «Найкраща установа вищої освіти в Польщі».

В університеті з кожним роком все більше іноземних студентів. Для іноземців існують наступні додаткові програми:
* AMU-PIE, A YEAR AT AMU, яка координує більше 130 регулярних курсів з багатьох предметів англійською мовою
* Школа польської мови для іноземців
* Літня школа польської мови та культури
* Літня школа англійської мови для іноземців

В Університеті є свій клуб, багато співтовариств, театр та хор. Також студенти мають можливість користуватися чудовими спортивними залами.

Немає нічого неможливого для студентів Університету ім. Адама Міцкевича

* ENIGMA або розшифровка секретних кодів. Найкращі студенти-математики Мар’ян Реєвський, Генріх Зигальський та Єжи Рожицький, які закінчили університет у 1929 році, отримали завдання від Бюро шифрів. То був найкращий курс з криптографії! Мар’ян Реєвський винайшов метод розшифрування телеграм закодованих системою Енігма. Потім Реєвський та двоє його колег розробили різноманітні технічні пристрої для систематичної розшифровки повідомлень, зашифрованих за допомогою Енігми. Їх праця відіграла ключову роль для закінчення Другої світової війни в Європі.

* Перша прем’єр-міністр Польщі (1992-1993), Ханна Сухоцька закінчила факультет права. Від 2001 року Ханна Сухоцька є послом Республіки Польща при Святому престолі (Ватикан).

* У 2005 році Ян А. Качмарек отримав Оскара за досягнення в галузі музики за саундтрек до фільму Чарівна країна (Finding Neverland). Ян А. Качмарек також закінчив факультет права.